ارور ها و خطا های اینستاگرام

در این پست می خواهیم برخی از ارور های رایج اینستاگرام و نحوه رفع آنها را توضیح دهیم:

مشکلSecurity Code:
مشکل Security Codeرایج ترین مشکل کاربران است. در اینستاگرام گاهی دیده میشود که فرد مدتی است در اینستاگرام فعالیت میکند ولی بعد از مدتی یک صفحه سفید به سراغ فرد می آید که از کاربر میخواهد حساب خود را از طریق موبایل فعال کند . این مشکل چاره ای جز کنار آمدن ندارد باید شما شماره موبایل خود را وارد کرده و کدی که به موبایلتان می آید را در آن جا تایپ کنید . بیشتر کاربران دوست ندارند شماره موبایلشان را به اینستاگرام بدهند که ما راه حلی برای آن ها داریم .در اینترنت اپلیکیشن های بسیاری است که کاربران میتوانند شماره مجازی تهیه کنند .یکی از آن اپلیکیشن آن text plus است که شما با دانلود آن میتوانید یه شماره مجازی برای خود درست کنید و بجای شماره موبایل خود در اینستاگرام شماره مجازی را وارد کنید. اما بهتر است شماره موبایل صحیح خود را وارد کنید که چنانچه بعدا مشکلی برای اکانت شما پیش آمد بتوانید از طریق شماره موبایل حساب خود را بازیابی کنید و آنرا در برابر هک شدن هم ایمن تر کنید.

مشکل فالو نشدن : نمیدانم که برای شما پیش آمده یا نه ولی برای بیشتر کاربران این مشکل پیش می آید که بعد از مدتی فعالیت در اینستاگرام نمیتوانند اکانت های دیگران را فالوو کنند.در این مواقع کاربران فکر میکنند که اکانتشان مسدود شده ولی در حالی که دلیل های دیگری نیز دارد .

اگر شما فقط اکانت یک نفر را نمیتوانید فالو نکنید در این موقع شما توسط اون فرد بلاک شده اید و چاره ای برای این نیست .

ولی اگر شما هیچ کس را نمیتوانید فالو کنید این کار دلیل های دیگری دارد :

۱-اگر شما پی در پی افراد زیادی را فالوو کنید در این صورت اکانت شما ما بین ۲ الی ۲۴ ساعت بلاک می شود که به این بلاک موقت گفته میشود .

۲-تعداد فالوینگ های شما بیش از حد باشد .مثلا شما ۶۰۰ فالوینگ داشته باشید در حالی فالور های شما ۰ باشد در این صورت باید حداقل ۱۰ کاربر اکانت شمارا فالو کند تا بتوانید شما به فالو های خود ادامه دهید.