پیدا کردن آنفالو ها در اینستاگرام


پیدا کردن آنفالو ها در اینستاگرام

تا حالا شده که بدانید در اینستاگرام چه کسانی شما را آنفالو کرده اند؟ خب راه حلی برایش داشته اید؟ اگر کمی تعداد فالوور هایمان بالا برود فهمیدن اینکه چه کسی بعد از مدتی ما را انفالو کرده مشکل است چون باید لیست همه ی فالوورهایمان را چک کنیم و آنهم در صورتی ممکن است که دقیقا تمام فالوور هایمان را بشناسیم یا اینکه فالوینگ های شخص مورد نظر را چک کنید و ببینید که شما را فالو کرده یا خیر و این کار سخت و طاقت فرسایی است خصوصا اگر فالوور های شما یا فالووینگ های شخص مورد نظر زیاد باشد. در خود اپلیکیشن اینستاگرام راه حلی برای این کار نیست که بفهمیم چه کسانی ما را آنفالو کرده اند اما شاید در نسخه های آینده این امکان اضافه شود! اما ما در اینجا یک اپلیکیشینی را به شما معرفی میکنیم که شما به کمک آن میتوانید بدانید که چه کسانی شما را آنفالو کرده اند.

اپلیکیشن InstaFollow  همان اپلیکیشنی است که ما میخواستیم آن را به شما معرفی کنیم. با استفاده از اینستافالوو شما میتوانید آمار فالوور ها ، فالوور های جدید، فالووینگ ها ،کسانی که فالوو کرده اید و فالوبک نداده اند، کسانی که شما را بلاک کرده اند(درنسخه ی پریمیوم)، کسانی که قبلا فالوور شما بوده انده و آنفالو کرده اند و …

برای استفاده از اپلیکیشن InstaFollow برای ios و یا اندروید ابتدا آن را از لینک های زیر دانلود کنید.

دانلودبرای اندروید

دانلود برای IOS

سپس این اپلیکیشن را نصب کنید . بعد از نصب صفحه ای به شما نمایش داده میشود که بعد از کلیک بر روی گزینه Add Instagram account یا Sign in شما باید در آن جا مشخصات اینستاگرام خود را وارد کنید تا برنامه به اکانت شما دسترسی پیدا کند و بتواند فالوو و آنفالوو ها را تشخیص دهد بتوانید و بعد از وارد شدن میتوانید از امکانات این برنامه استفاده کنید.