قوانین سایت

استفاده ی شما از سرویس های این سایت به منزله پذیرفتن تمامی قوانین این وبسایت می باشد

1- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت فالووبازار مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

2- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت فالوبازار زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط فالوبازار به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فالوبازار از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین فالوبازار از سوی کاربر است

3- کاربر موظف است قبل از خرید تمام توضیحات مرتبط با سرویس را مطالعه کند و آگاهی کامل نسبت به خرید خود داشته باشد

4- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

5- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای صفحه خود نکند؛ در غیر این صورت فالووبازار مختار است تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

6- سفارشات مربوط به حساب هاي ضد دين و شريعت کشور و ضد مواظع سياسي کشور انجام نميشد

7- سفارشات مربوط به موارد غير اخلاقي انجام نميشود

8- تنها افراد بالای 18 سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند

9- در صورت بروز مشکل از سمت ما و عدم توانایی در انجام سفارشات خریدار امکان درخواست استرداد هزینه را دارد.

10- در صورت بروز هر گونه اشتباه از سمت شما مثل بسته بودن حساب يا تغيير ادرس خسارتي پرداخت نميشود

11- تکراری - لطفا قبل از تکمیل یک سفارش برای همان لینک سفارش جدید ثبت نکنید

12- توجه کنید که به هیچ عنوان نباید تا زمانی که سفارش انجام بشه صفحه بسته یا خصوصی یا پرایویت بشه در اینگونه موارد سفارش انجام شده تلقی خواهد شد

13- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک توکن خرید برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.